Medicula   >  O Firmie

O Firmie

wygrywamy jakością

Kim jesteśmy?
Jesteśmy firmą zajmującą się dystrybucją oraz zaopatrzeniem prywatnych placówek w sprzęt medyczny najlepszej jakości. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w sprzedaży oraz branży medycznej. Nawiązane kontakty biznesowe pozwalają nam dostarczać najlepsze produkty w konkurencyjnych cenach.

Przez kilkanaście lat uczyliśmy się na czym polega dobra relacja z klientem, wysokie standardy obsługi oraz jak ważny jest profesjonalizm w codziennym działaniu.
Teraz połączyliśmy nasze siły żeby wnieść na rynek medyczny to czego się nauczyliśmy. Zdobyte doświadczenie na rynku szpitalnym chcemy przenieść na rynek niepubliczny. Dzięki naszym produktom personel medyczny doceni bezpieczeństwo oraz komfort pracy, co przełoży się bezpośrednio na wzrost zadowolenia u pacjentów.
Jakość jaką od nas otrzymasz wyróżni Cię na rynku i spowoduje wzrost wartości Twojej firmy oraz pozwoli przenieść ją na wyższy poziom.

Dla Ciebie wygrywamy jakością.
Dlaczego my?
W naszej ofercie znajduje się blisko 10 000 produktów z następujących dziedzin medycyny: medycyna ogólna, radiologia, elektromedycyna, analityka medyczna, chirurgia, anestezjologia, a także odzież medyczna wielorazowego i jednorazowego użytku, a wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, ciągle poszerzamy ofertę o nowe, interesujące produkty. Wszystkie materiały medyczne posiadają odpowiednie dokumenty dopuszczające (atesty, certyfikaty takie, jak wpisy do Rejestru Wyrobów Medycznych, certyfikaty CE, Deklaracje Zgodności, certyfikaty ISO, itp.), które pozwalają nam na ich wprowadzenie do obrotu na wspólnym rynku Unii Europejskiej.
Firmy z którymi współpracujemy